Профорієнтаційна робота
кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії

11 вересня 2017 р. доцентом кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Лопушинською Інною Володимирівною проведено профорієнтаційну роботу у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20 Чернівецької міської ради, яка знаходиться за адресою м.Чернівці, вул. Глібова, 12.

Проведено бесіду з учнями 10 та 11 класу.  Учнів та батьків запрошено на зустріч з викладачами БДМУ у рамках «Дня відкритих дверей», яка відбудеться орієнтовно 5 листопада 2017.

Викладач БДМУ – золотий призер Чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування

22-23 квітня 2017 року у м. Сан-Джіміньяно (Італія) відбувся Чемпіонат Європи зі спортивного орієнтування (рогейн), в якому взяла участь викладач кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Бевзо Валентина Вікторівна. Разом зі своїм напарником по команді чернівчанином Володимиром Ліпкою викладач Бевзо В.В. в нелегкій боротьбі здобула перемогу серед ветеранських команд, пробігши гірською місцевістю понад 80 кілометрів і набравши 2410 балів протягом 24 годин чемпіонату. Приємно відмітити, що збірна команда України вперше здобула перемогу у загальнокомандному медальному заліку, виборовши 5 золотих, 4 срібні та 4 бронзові медалі. В Чемпіонаті Європи з рогейну прийняли участь 300 спорсменів-орієнтувальників (140 команд) із 13 країн.

До Дня науки

25.05.16 р. до Дня науки на кафедрі біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії відбувся науковий семінар. З доповіддю на тему:» Вплив регуляторних молекул на біохімічні процеси в організмі людини» виступила асистент кафедри Ференчук Є.О. Співробітники кафедри з зацікавленістю прослухали і обговорили нові наукові досягнення у цій галузі біохімії.

Студентки і викладач БДМУ здобули срібні та бронзові нагороди на відкритих міських змаганнях, присвячених Всесвітньому дню спортивного орієнтування

11 травня в Україні вперше відзначали Всесвітній день спортивного орієнтування.  Цього дня орієнтувальники всього світу домовились одночасно провести спортивно-масові заходи з максимальною кількістю учасників з метою популяризації цього виду спорту. В м. Чернівці під егідою міського спортивного управління у парку ім. Ю.Федьковича були проведені відкриті міські змагання, присвячені Всесвітньому дню спортивного орієнтування.

Активну участь у цих змаганнях взяли студенти 2-го курсу БДМУ: академічні групи 10 (куратор - ас. Бевзо В.В. ) та 20 (куратор - доц. Григорєва Н.П. ).

Кожен учасник змагань повинен був самостійно пройти дистанцію, користуючись компасом та картою, знайти потрібну кількість контрольних пунктів за найкоротший час. З правилами орієнтування та планування маршруту на місцевості студентів ознайомила ас. Бевзо В.В. (майстер спорту України зі спортивного орієнтування). Не дивлячись на те, що студенти вперше вийшли на паркові доріжки і вчилися орієнтуватися на місцевості фортуна посміхнулася двом дівчатам з 10 групи – це Антоненко Ользі та Слободській Ірині, які здобули відповідно срібну та бронзову медалі у віковій групі Ж-18. Срібну медаль виборола їх наставник Бевзо В.В. у віковій групі Ж-21-45.

Студенти щасливі та радісні поверталися додому, адже вони успішно засвоїли навички орієнтування на місцевості та здобули свої перші медалі на змаганнях зі спортивного орієнтування.

Кафедра біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії БДМУ провела екологічну акцію до Міжнародного дня Землі

В рамках всеукраїнського місячника благоустрію «Зроби Україну чистою» до Міжнародного дня Землі з ініціативи викладачів кафедри доц. Яремій І.М. (куратор 3 групи ІІ курсу спеціальність «лікувальна справа») та ас. Бевзо В.В. (куратор 10 групи ІІ курсу спеціальність
«лікувальна справа»
) було проведено екологічну акцію по прибиранню території узбережжя річки Прут, що прилягає до спортивного комплексу «Мальва», яка є однією з популярних зон відпочинку чернівчан. Акція пройшла під лозунгом: «Щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. Здоров’я планети в наших руках».

Студенти та викладачі мають надію, що всі відпочивальники будуть залишати зелену зону відпочинку на березі річки Прут чистою і прибраною від сміття, адже чисте довкілля – запорука здоров’я.