Новини

Кафедра біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії БДМУ провела екологічну акцію до Міжнародного дня Землі.

В рамках всеукраїнського місячника благоустрію «Зроби Україну чистою» до Міжнародного дня Землі з ініціативи викладачів кафедри доц. Яремій І.М. (куратор 3 групи ІІ курсу спеціальність «лікувальна справа») та ас. Бевзо В.В. (куратор 10 групи ІІ курсу спеціальність «лікувальна справа») було проведено екологічну акцію по прибиранню території узбережжя річки Прут, що прилягає до спортивного комплексу «Мальва», яка є однією з популярних зон відпочинку чернівчан. Акція пройшла під лозунгом: «Щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. Здоров’я планети в наших руках».

Студенти та викладачі мають надію, що всі відпочивальники будуть залишати зелену зону відпочинку на березі річки Прут чистою і прибраною від сміття, адже чисте довкілля – запорука здоров’я.

Галерея зображень